aktuality

Akciovka bez webu? Od července s pokutou až sto tisíc!

Akciovým společnostem, které nebudou mít do konce června své webové stránky, hrozí pokuta až sto tisíc korun. Na stránkách musí uvádět důležité informace o firmě včetně pozvánek na valné hromady. Souvisí to se změnami, které od ledna vyžaduje nový zákon o obchodních korporacích. Čas na přizpůsobení mají firmy do konce června. Čtěte dále.

Společnost KFM.CZ s.r.o. nabízí těmto společnostem  komplexní službu v balíčku obsahujíícm: vytvoření jednoduhé www stránky, registraci domény (možno i bez vastní domény) a provoz na jeden rok již od 1000CZK za rok!

Mrtvola jménem SEO

Na stránkách SPRINX.CZ vyšel krátký, ale více než zajímavý článek Petra Andrleho, na téme SEO. Protože plně odráží to co rádi tvrdíme, dovolili jsme si jej publikovat i na našich stránách v plném rozsahu.

FACEBOOK a další významné změny na obzoru. Tentokráte u stránek

Nové změny na FACEBOOK stránkách popisuje server LUPA.CZ. Máte-li nebo provozujete / spravujete nějakou FCB stránku, pak tomuto textu věnujte pozornost. Podle dostupných informací by do 14. června měl Facebook všechny stránky přepnout na novou jednosloupcovou podobu. Ta má zásadní výhodu v jednosloupcové timeline (časové ose, výpisu příspěvků), ale přináší také několik podstatných změn.

Dopuručuji přečíst celý originální článek na LUPA.CZ.

18 zajímavých triků, jak zrychlit, z efektivnit nebo zpříjemnit práci na a s internetem

Nedávno vyšel na serveru buzzfeed.com zajímavý článek s několika triky, které mohou usnadnit a zpříjemnit Váše brouzdání po internetu. Víte třeba jak otevřít naposledy uzavřenou záložku Vašeho prohlížeče? Pokud ne tak si přečtěte tento článek (v anglickém jazyce).

Nová verze CMS pro fotografická portfolia - PIWIGO

Nedávno, 26.3.2014, byla zveřejněna nová verze obláíbeného systému pro správu fotografických portfolií Piwigo, tentokráte verze 2.6.2. Jako vždy, přináší kromě vylepšení bezpečnostních parametrů a některých funkcí i pár zajímavých vylepšení. Navštivte některou z našich referencí (www.fotoprostor.cz, www.fotosebek.cz), na tomto jednoduchém systému. Kontaktujte nás a vytvoříme Vám vaší vlastní presentaci. Základní prezentace včetně provozu na 1 rok již od 5000CZK

3. ročník konference ZONER INSHOP FESTIVAL

KFM.CZ s.r.o. se aktivně zůčastní letošního ročníku Zoner inShop Festivalu. 
Přijďte se podívat a seznamte se novinkami ze světa eCommerce.

Redesign webu nejlepšího plážového baru v ČR je na obzoru!

Připravujeme pro Vás spolu s našimi spolupracovníky nový web skvělého letního baru FREE-D-BAR.

Již brzo na adrese www.free-d-bar.cz

Zahájení provozu nová prezentace společnosti CISAR s.r.o.

Dnes jsme zprovoznili novou webouvou prezentaci, malé stavební firmy z Chorvatského Grobu, Slovenska.
Přejeme mnoho úspěchů.
www.cisar.sk

15 of the Most Creative Billboard Ads From Around the World

že i outdoorová, billboardová reklama může být nápaditá se dozvíte v tomto článku.

Zdroj http://blog.hubspot.com, Sam Kusinitz

Partneři