Služby

TVORBA A SPRÁVA WWW PRESENTACÍ A ESHOPŮ

TVORBA A SPRÁVA WWW PRESENTACÍ A ESHOPŮ

Nabízíme tvorbu webových prezentací (internetových stránek), portálů osobních i komunitních blogů a eShopů (internetových obchodů) šitých na míru potřebě a rozpočtu klienta. Realizaci předchází důkladná analýza, která umožní vytvořit efektivní a funkční řešení s možností dalšího rozvoje. Webové presentace realizujeme, dle potřeby a přání klienta, staticky nebo s administračním rozhraním (CMS) easyPublisher, Joomla, Wordpress a další. eShopy stavíme na platformách inShop, Magneto, PrestaShop a dalších. Při realizaci, dle přání zákazníka, zajišťujeme a pomáháme s optimalizací pro vyhledávače (SEO), psaním textů (copywriting) a s dalšími souvisejícími činnostmi .
REGISTRACE DOMÉN, PROVOZ WWW, ESHOPŮ, SERVERŮ, VIRTUÁLNÍCH SERVERŮ A E-MAILŮ

REGISTRACE DOMÉN, PROVOZ WWW, ESHOPŮ, SERVERŮ, VIRTUÁLNÍCH SERVERŮ A E-MAILŮ

Zajistíme chod Vaší presentace nebo elektronického obchodu na sdíleném nebo dedikovaném serveru s dostupností 24/7 a pravidelným zálohováním na platformě WINDOWS / ASP, .Net nebo Linux / PHP včetně databází. Na základě charakteru Vaší presentace Vám doporučíme a zařídíme vhodné řešení. Nabízíme také provoz aplikačních a jiných speciálních serverů s různou úrovní administračních přístupů a práv.
DESIGN, GRAFICKÉ PRÁCE A TISKY

DESIGN, GRAFICKÉ PRÁCE A TISKY

Kvalitní grafika a design a jeho použití je jedním ze základních pilířů úspěšné presentace firmy, jednotlivce nebo akce. Nabízíme Vám vypracování jednotlivých částí nebo celků logotypů / logo manuálů a design manuálů. Naši grafici Vám vytvoří loga, vizitky, hlavičkové papíry a jiné tiskopisy, letáky, katalogy, billboardy včetně tisku. Pro online komunikaci Vám navrhneme webové stránky, reklamní bannery a poutače nebo mobilní aplikace. Můžeme Vám pomoci i s průmyslovým designem. Spříznění architekti Vám pomohou s návrhy Vašich kanceláří a obchodních prostor. Vše tvoříme tak, aby grafika maximálně podporovala Váš obchodní záměr a přitom sledovala aktuální trendy.
ANALÝZA, POPIS A OPTIMALIZACE PROCESŮ

ANALÝZA, POPIS A OPTIMALIZACE PROCESŮ

Sebelepší web, eShop, aplikace a obchodní strategie nefunguje pokud není dobře podporovaná firemními procesy.
Našim partnerům nabízíme analytický pohled zvenčí, který prozkoumá a popíše Vaše procesy a navrhne jejich případnou optimalizaci. Pokud to je možné, tak v případě Vašeho zájmu, navrhneme i vhodné parametry měření výkonosti. .
DESIGN CRM STRATEGIÍ A PROGRAMŮ LOAJALITY ZÁKAZNÍKA

DESIGN CRM STRATEGIÍ A PROGRAMŮ LOAJALITY ZÁKAZNÍKA

Málo které podnikání s dlouhodobější strategií se obejde bez komunikace se zákazníky a jejich opakovaného oslovování. Nebudeme a nechceme Vás ohromovat pojmy, ale pomůžeme Vám při hledání, toho pro Vás nejlepšího "Customer relationship managementu" nebo hezky česky jak nejlépe "řídit vztahy se zákazníky".
FIREMNÍ SYSTÉMY A JEJICH BUDOVÁNÍ, ROZVOJ A INTEGRACE

FIREMNÍ SYSTÉMY A JEJICH BUDOVÁNÍ, ROZVOJ A INTEGRACE

V současné době je jen málo firem, které k podpoře svého businessu různé IT systémy / SW. Jejich správné fungování a propojení je důležitým základem úspěšného podnikání. Leckdy však možnosti, které firemní systémy nabízejí, jsou mnohem větší, než je reálně využito. Výzvou pro nás je, pochopit a poznat jaké systémy Vaše firma využívá a jak a najít další možnosti jejich využití a zefektivnění nebo vytěžení pro Vaše podnikání.

Partneři